דילמות במערכת יחסים

גברים יתקשו להאמין כמה דילמות עוברות בראש של אישה לפני כל דייט ובמיוחד בדייט הראשון. אבל זה לא נגמר פה. אחר כך כל מערכת יחסים זוגית מורכבת מכל כך הרבה דילמות שמשותפות לזוג עצמו או שעוברות בראש של אחד מבני הזוג.

אז בואו נתחיל בדילמות במערכות יחסית מההתחלה…..

עוד לפני הדייט הראשון כבר יש דילמות: איפה למצוא את בן/בת הזוג? האם כדאי לנסות בלייד דייט? אתרי הכרויות או שעדיף משרד שידוכים? האם שווה לתת צ'אנס לנכד של האחות של השכנה שעובדת עם הדוד של ההוא במקום של ההיא?…

דייט ראשון:

דילמות שלו – לאן לצאת? מקום רועש עם הרבה אנשים או מקום אינטימי יותר? אולי סרט.. אבל איזה סרט? איימה שנוכל להראות את הגבריות או סרט רומנטי שנראה את הרגישות? לשלם עליה בדייט הראשון או שאולי יש לנו פה עסק עם פמיניסטית? ואם לא אז היא תחשוב שאני קמצן? אולי באמת נעשה חצי חצי..? (גם ככה אין לי כסף בתקופה הזאת), אבל רגע – אז היא תדע שאין לי כסף.

דילמות שלה – מה ללבוש?! לאן לצאת? מקום רועש עם הרבה אנשים או מקום אינטימי יותר? אולי סרט.. אבל איזה סרט? איימה שהוא ישחק אותה גבר גבר או סרט רומנטי שנראה אם יש לו צד רגיש? להציע לשלם חצי חצי בדייט הראשון או במקרה ללכת לשירות כשהחשבון מגיע? מה להזמין? אם הוא מזמין לאכול, להזמין גם משהו לאכול? אולי רק שתיה.. אבל מה לשתות? קפה, משהו דיאטטי, אולי אלכוהול…? (שלא יחשוב שאני 'קלה' להשגה, אבל מצד שני שלא יחשוב שאני 'כבדה')

דילמות היום שאחרי:

להתקשר או לא להתקשר? לסמס או הודעה בפייסבוק? לשחק אותה אדיש או להראות שהיה לי כיף? לשחק אותה קשה להשגה קצת או שלא בא לי את המשחקים האלה?

דילמות הסינון:

מה קורה אם אנחנו מגלים/מגלות 'פאקים' ראשוניים? האם לפסול מישהו בגלל משהו מהעבר שהוא סיפר? האם יהיו לזה השלכות על היחסים שלנו? האם לפסול בגלל מוצא או בגלל דעות פוליטיות? האם לנסות גם מישהו שהוא לא הטיפוס שלי ולתת צ'אנס או ישר לפסול?

בואו נתקדם… נגיד שהדילמות הקודמות עברו בהצלחה והמערכת כבר מתחילה לקבל משקל רציני יותר. אנחנו באים לבית של בן/בת הזוג ואפילו מכירים את ההורים שלו/שלה. אבל מה קורה אם פתאום אנחנו מגלים שהאמא פשוט בלתי נסבלת…? האם זה משהו שיכול להרוס מערכת יחסים?

דילמות ההגדרה:

מתי אתם מגדירים את עצמכם כזוג לכל דבר? האם מדברים על זה או שזה משהו שמובן מאליו? מה לגבי נאמנות אחד לשני – זוגיות סגורה או פתוחה? מה עושים כשהוא/היא מציעים זוגיות פתוחה? להסכים? לא להסכים? לדבר על זה ולנסות לשכנע לכיוון זה או אחר?

דילמות החבל:

עד כמה אנחנו מחזיקים קצר את בן/בת הזוג? האם לתת לו לצאת מידי פעם עם חברים לפאבים או שלא לסמוך עליו? האם להידחף אליה לכל יציאה מהבית כדי שנראה שאף אחד לא מתחיל איתה? עד כמה אנחנו אובססיביים או שאולי הכל מתוך דאגה ואהבה?

יש לכם דילמות נוספות? שתפו אותנו. תפסיקו לשגע את החברים שלכם בשאלות 😉

ולמי שהתקדם מעבר לדילמות האלה יש לנו דילמות בשבילכם… (אבל בלי לחץ)